24982

Pimapenci

Pimapenci olarak sizlere başta Pimapen olmak üzere, Fıratpen, Egepen, Adopen, Winsa, Pakpen olmak üzere tüm marka bağımsız pencere kapı sistemlerinin tamiri, servisi hizmetini veriyoruz. Pencere, kapı, balkon olmak üzere tüm yedek parça, cam, profil olmak üzere tamirin yapıyoruz.

Pimapenci olarak bizlere günün her saati ulaşabilir, tüm teknik konularda iletişime geçebilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09 irtibat numaralarımızdır.

Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri yapıyor, en kaliteli malzeme ve garantili yedek parçalarla tamirat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. En uygun fiyat garantisi ile yaptığımız tüm işlemlerde orijinal parçaları kullanıyoruz. Tamirat işleri olarak ispanyolet, vasistas, çift açılım, conta, lastik, kilit, kol, menteşe, fitil, ısıcam tamiri işlemlerini yapıyoruz. Tüm usta ve işçilerimiz iş güvenliği mevzuatına göre hareket etmektedir. Konusunda tecrübeli ve deneyimli ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Pimapen Servisi

Pimapen servisi olarak yaygın ağı ile anında servisi ile hizmet veriyoruz. 24 saat açık olan yerimiz mobil pvc tamircisi olarak hizmet vermektedir.

Pimapen Teknik Servisi

Pimapen teknik servisi olarak pvc pencere kapı balkon sistemlerine ait tüm kol, menteşe, cam, ispanyolet, vasistas, mekanizma, fitil, lastik tamiratını yapıyoruz. Profil markası ne olursa olsun farketmeksizin yapıyor, sizlere teslim ediyoruz. Soğuk ve rüzgarlı havalarda camlarınızdan soğuk gelmesi durumunda fitil, lastik, conta değişimi yapıyoruz. İster gri ister siyah conta olsun tamamını değiştiriyoruz.

Menteşeler ısıcam sistemlerine ait pencere kapı sistemlerini tutan ve işlevini gerçekleştiren yedek parçadır. Bu yedek parça zamanla kullanıma bağlı olarak kırılmakta ve kopmaktadır. Bizlere modeli ve markası ne olursa olsun aramanız halinde en uygun fiyatları ile değişim yapabiliyoruz. Eski işlevini yerine getiriyor, kullanıma sunuyoruz.

İspanyolet, pvc pencere, kapı, balkon sistemlerinin kilit işlevini yerine getiren mekanizmadır. Bu mekanizma sistemin çift açılmasını sağlamaktadır. Kırılması ve kopması durumunda, bozulması halinde tamir ediyoruz. Düz açılır sistemlerin çift açılım olmasını sağlıyoruz.

Vasistas mekanizması ve yedek parçası banyo, tuvalet, mutfaklarda yer alan pvcli camların üstten açılmasını sağlamaktadır. Bu mekanizma hızlı açılması durumunda düşerek açıldığı için kırılmalara neden olmaktadır. Bu durumda birebir olarak aynısı ile değişim, tamir, takma işlemini yapıyoruz.

Kol ve kilit tamirini yapıyoruz. Kilitler markanın orijinal ürünüdür. Aynı model ve marka kilitleri değiştiriyor, tamir ediyoruz. Kol tamiri olarak da hologramlı kolları takıyoruz.

Tüm pvc pimapen sistemleri ısıcamdır. Bu camlar iki camdan oluşmaktadır. Bu camların kırılması, buğulanması, hava alması durumunda istenilen tüm ölçü ve ebatlarda tamirat yapıyoruz. Birebir olarak ısı yalıtımlı sinerji ve konfor modellerinin aynısını takıyoruz.
Pimapen Yedek Parça Satışı
Pimapen yedek parça satışı en uygun fiyatları yapılır ve istediğini yere takılır. Tüm yedek parçalar orjinaldir. Kol, kilit, ispanyolet, vasistas, ısıcam, profil, menteşe ürünlerinin satışını yapıyoruz.
Pvc Tamiri
Pvc tamiri olarak yaygın servis ağı ve bakım onarım merkezi ile sizleri çağrı merkezimiz yardımıyla karşılıyor, tüm konularda blgilendiriyoruz. Konusunda mesleki donanıma sahip ustalarımız ile görüşme yaparak sizlere maliyet hesabı çıkarıyoruz. En kaliteli malzeme ve yedek parçalar ile tamirat yapıyoruz. Bizleri şimdi arayabilir, bilgi alabilirsiniz.