24982

Pimapen Tamiri Hizmetleri

Şirket olarak pimapen pvc pencere kapı konusunda vasistas, ispanyolet, kilidi, fitili, menteşesi, lastiği, camı, ısıcamı, çift camı, kapı kolu, pencere kolu, profili, çocuk emniyet kilidi başta olmak üzere birçok pvc tamiri, imalatı, bakımı, satışı ve montajı yılların verdiği tecrübe ve deneyimle yapılmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler ISO, TSE kalite belgerine sahiptir. Pimapen tamircisi olarak İstanbul'un tüm ilçelerinde bayi servis ağımız ile hizmet vermekteyiz. Konusunda mesleki teknik bilgiye sahip eğitimli ustalarımızla imalat ve tamirat işleri yapılmaktadır.

Aynı zamanda pvc ve alüminyum pencere kapı doğrama sistemlerine dahil olan tüm sektörlerde tamirat ve imalat yapılmaktadır. Yapılan başlıca işler sineklik tamiri, panjur tamiri, otomatik kepenk tamiri, otomatik kapı tamiri, motorlu panjur tamiri, motorlu kepenk tamiri, panjur ipi tamiri, küpeşte tamiri, duşakabin tamiri, buzlu ve normal cam tamiri, cam balkon tamiri'dir ve uygun fiyatları ile yapılmaktadır.

Sektörel olarak hem imalat, hem montaj hem satış işlerinide yapmaktayız. Tüm işlerimiz GARANTİLİDİR.

İş ve işçiliklerimiz iş güvenliği mevzuatına uygun olarak yapılmaktadır.

Ödeme koşulları olarak tüm tamirat işlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Şirketimiz anında pimapen servisi hizmeti ile faaliyet göstermekte olup, birçok konut projesine adını güvenle yazdırmıştır. Sayısız referansı ile her geçen gün büyümekte olan şirketimize ulaşabilir, aynı zaman pimapen ustalarımızdan teknik konularda bilgi alabilirsiniz.

Pimapen tamiri, pvc tamiri bayisi firması olarak faaliyet gösterdğimiz ilçeler şu şekildedir; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bahçeşehir, Beşiktaş, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Esenkent, Esenyurt, Fatih, Güngören, Gaziosmanpaşa, Halkalı, Kayaşehir, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultangazi, Şişli, Sarıyer, Şile, Sultanbeyli,Tuzla, Zeyinburnu, Ümraniye, Üsküdar, Yeşilköy ve birçok semt, mahalledir.

Bizlere ulaşarak tüm konularda bilgi sahibi olabilir, anında fiyat bilgisi alabilirsiniz.